CS Čeština DE Deutsch

Aktuality

Upozornění ze SportAreálu


18.9.2017


Cirkus bude!

V sobotu 23. září jste od 17:00 hodin zváni do krásnolipského kulturního domu na cirkusové vystoupení pro děti artistické skupiny Mistral s názvem Cirkus bude. Vstupné 95 Kč, zlevněné pro děti do 12 let 65 Kč. Rezervace vstupenek na www.SkupinaMistral.cz.


9.9.2017


Loretánskými slavnostmi vyvrcholí oslavy 310 let Lorety Rumburk

Barokní sakrální památka Loreta Rumburk ožije v sobotu 16. září 2017 od 10.00 do 17.00 h. zpěvem, pohádkami a divadlem v kostele. Děti čeká tvoření ve výtvarných dílnách. Dětské i dospělé návštěvníky pak půjčovna historických kostýmů z období renesance a baroka. Připraveny jsou komentované prohlídky s průvodcem. Loretánské slavnosti 2017 pro celou rodinu nabídnou prožitek jednoho dne v době baroka. Vyvrcholí jimi oslavy tři sta deseti let loretánské kaple v Rumburku... Pokračování ZDE:


3.9.2017


5. ročník Festivalu lokální ekonomiky

5. ročník Festivalu lokální ekonomiky, který pořádá MAS Český sever, z. s., se koná 15. 9. 2017 ve Chřibské. Tématem bude venkovská ekonomika, regionální produkce a ekonomika ve vztahu k cestovnímu ruchu. Pozvánka v pdf ke stažení ZDE:


2.9.2017


Zámecké saxofonové kvarteto Josefa Žemličky

Z důvodu nepříznivého počasí bude koncert Zámeckého saxofonového kvarteta Josefa Žemličky v sobotu 19. 8. 2017 přesunut do prostor Kulturního domu v Krásné Lípě. Děkujeme za pochopení.

Nechte se přenést do dob J. S. Bacha nebo W. A. Mozarta. Pojďte si připomenout slavné písně G. Gershwina, J. Ježka a to prostřednictvím Zámeckého saxofonového kvarteta Josefa Žemličky v podání jednoho z nejkrásnějších a nejlíbivějších hudebních nástrojů jakým je saxofon… Koncert se koná v sobotu 19. srpna 2017 od 17:00 v Kulturním domě v Krásné Lípě. Vstupné je 30 Kč.

Program koncertu:

A. Mozart - Menuet
J. S. Bach - Fuga VII / - Air
B. Martinů - Tango
A. Dvořák - Humoreska / - Polka (2. část z České svity)
J. Gershwin - Three Preludes For Saxophone I. + II. / - Lady Be Good
L. Bernstein - Maria
K. Běhounek - Sám s děvčetem v dešti / - Tiše padá sníh
J. Ježek - Potopa
I. Berlin - Cheek to cheek


18.8.2017


Zámecké saxofonové kvarteto Josefa Žemličky - změna místa koncertu

Z důvodu nepříznivého počasí bude koncert Zámeckého saxofonového kvarteta Josefa Žemličky v sobotu 19. 8. 2017 přesunut do prostor Kulturního domu v Krásné Lípě.

Děkujeme za pochopení.


18.8.2017


Krásnolipská škola hledá učitele

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa. p.o. hledá kvalifikovaného učitele/učitelku pro 4. ročník. Bližší informace na e-mailu: preyova@zskrasnalipa.cz.


17.8.2017


Papoušek hledá majitele!

V sobotu 12.8. se ve Vlčí Hoře našla korela chocholatá. Má na levé noze fialový kroužek, na kterém je značka CZ a číslo.
Číslo neuvádíme, abychom mohli identifikovat správného majitele. Tel.: 728 366 526


17.8.2017


Babolat beach

Pozvánka na beach-volejbalový turnaj smíšených dvojic, který se koná v sobotu 19. srpna 2017 od 8:30 ve SportAreálu Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Přihlásit se do turnaje můžete na e-mailu: volejbalkrasnalipa@seznam.cz.


13.8.2017


Dny řemesel u Dolského mlýna

V letošním roce je opravdu nač se těšit neb vedle tradiční ukázky výroby dřevěného uhlí v milíři bude probíhat mj. i tavba železné rudy, archeo-experiment vypalování keramiky v jámě, výroba smoly, potaše, dehtu, kolomazi, ukázky řezbářství, malířství a mnoha dalších tradičních řemesel.

(https://akce.ceskesvycarsko.cz/cs/akce-v-prirode/dny-remesel-u-dolskeho-mlyna-0)


13.8.2017


Další strana

Aktuální

Počasí v regionu

Počasí Krásná Lípa - Slunečno.cz

Atuální počasí na stránkách meteorologické stanice
v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí

Program kina

Akce ve městě

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Jsme na Facebooku