CS Čeština DE Deutsch EN English

Akce ve městě

Začátek akce: 15.2.2020 13:30

Turistický festival Jdeme do hor!

V Krásné Lípě se uskuteční první ročník turistického festivalu Jdeme do hor! Předcházet mu bude 6. ročník vzpomínkového pochodu Turistický memoriálek Karla Hofmana

V sobotu 15. února 2020 se v Kulturním domě Krásná Lípa koná nový festival zaměřený na horskou turistiku. Zahájení je ve 13:30, následovat budou komentované projekce z horských expedic: Italské Dolomity – Karel Veselý, Krušnohorská hřebenovka (Kammweg) – Jan Bělohlávek & Radek Hrdlička, Manaslu – Petr Košek, Rezervace Borjomi – Martin Zíka. Pokračovat se bude turistickým večírkem s country kapelou Čumbrci & Pepa Vojtek. Vstup na festival je pro členy s platnou průkazkou KČT zdarma (nutno se prokázat), vstupné pro nečleny KČT je 50 Kč. K dispozici bude bufet s občerstvením a k vidění malá výstava fotografií vysokohorského vůdce Karla Veselého z KČT Děčín. Festival pořádají KČT Krásná Lípa a KČT Děčín ve spolupráci s městem Krásná Lípa. Plakát ZDE:

Turistický festival navazuje na 6. ročník vzpomínkového pochodu Turistický memoriálek Karla Hofmana. Sraz účastníků pochodu je v 10:35 před vlakovou stanicí v Rybništi, odkud se jde cca 9 km po značených trasách přes Karlovu výšinu do Krásné Lípy. Vzpomínkový pochod pořádají Martin Zíka a KČT Krásná Lípa.

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

planujvylety.cz