CS Čeština DE Deutsch EN English

Akce ve městě

Cesto Pokec Show – Josef Formánek

Připravujeme novou formu zábavy, či chcete-li kultury ve městě, věnované cestovatelské tématice, plnou legrace a šílených historek. Bude se jednat o nezvyklé "talk show" tedy pokec s významnou osobností z ne ryze cestovatelského prostředí, avšak na téma cestování. Pokusíme se vám naše hosty představit v trochu jiném světle, než je běžně znáte, nevážně i vážně, s dostatečnou dávkou legrace a prapodivných témat, které jsou s cestami po světě tak nějak spjaty. První pokus se uskuteční 28. 1. 2020 od 18.00 v Kulturním domě Krásná Lípa a naším hostem bude Josef Formánek.
Josef Formánek, český spisovatel a cestovatel: Zakladatel časopisu Koktejl, autor sedmi knih, abstinující alkoholik s mentawaiským jménem Prsatý muž. Jednu ze svých knih napsal v rekordně rychlém čase za pouhých 11 hodin a 19 minut. Jiná posloužila jako předloha k celovečernímu filmu Úsměvy smutných mužů, kde Josef sám sebe svlékl před národem a v kterém je promítnuta i jeho osobní zkušenost s démonem alkoholu. Přijal naše pozvání a souhlasil s tím, že ho můžeme vyzpovídat. Budeme spolu hovořit o psaní, alkoholu, víře v Boha i šamanských rituálech. Též o smyslu života, ostrově Siberut, přírodních lidech kmene Mentawai i tajemném kouzle tisíciletého pralesa... Zkrátka, je se na co těšit a nebude chybět promítání ani autogramiáda!
Vstupenky jsou v předprodeji za 100 Kč. Na místě budou v prodeji za 120 Kč. Pro informace, rezervace a předprodej pište na bigtrip@bigtrip.cz nebo volejte na +420 777 34 24 38. Plakátek ZDE:
Ladislav Bezděk, BigTrip.CZ

Začátek akce: 28.1.2020 18:00


Krásnolipský SWAP (výměňák)

V sobotu 1. února od 9.00 do 12.00 můžete v Kulturním domě Krásná Lípa vyměnit pěkné nepotřebné věci za pěkné naopak takové, které vám udělají radost. Přinést nebo si odnést můžete: dámské oblečení, obuv, kabelky, doplňky (šály, čepice, šátky, pásky, bižuterie), dětské oblečení, obuv, hračky, hry, plenky. Nenoste plavky, spodní prádlo, nic kazového a špinavého. Doporučení: Přineste a odneste takové množství, aby se vám vešlo do jedné tašky. Smyslem není zbavit se všeho nepotřebného a nabrat si hromadu věcí, které se záhy zase stanou nepotřebnými, ale vyměnit pěkné nepotřebné za pěkné pro radost. Rezervace nejsou nutné. Akce není burza, bleší trh ani second hand! Nic se zde neprodává, nekupuje. Po zaplacení vstupu se zde jen vyměňuje! (Kus za kus není nutný, jde o zábavu a radost.) Věci, které odevzdáte se nevrací a nenabízí se za ně finanční odměna. Co se nerozebere, bude darováno na dobročinné účely! Vstupné je 100 Kč. Pořadatel: Kateřina Bezděková, tel.: 732 75 99 32, e-mail: bigtrip@bigtrip.cz Plakátek ZDE:


Začátek akce: 1.2.2020 09:00


Koncert písní Karla Gotta

Přijďte si připomenou známé písně Karla Gotta a podpořit přitom dobrou věc! V sobotu 1. února 2020 od 19:00 se v Kulturním domě Krásná Lípa koná koncert písní Karla Gotta Stokrát chválím čas. Hrají Tomáš Gregor, Roman Vlček a Zdeněk Novák. Vstupné je 50 Kč. Výtěžek z koncertu bude věnován na obnovu Dittrichovy hrobky. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 1.2.2020 19:00


Sportovní ples 2020

TJ Krásná Lípa, za podpory města Krásná Lípa, Vás zve na sportovní ples, který se bude konat dne 22. 2. 2020 od 20:02 hodin v Kulturním domě Krásná Lípa. Můžete se těšit na bohatou tombolu. K tanci a poslechu zahraje kapela Z5 z Rumburku. Lístky jsou k dispozici na telefonním čísle: +420 608 211 020. Plakátek ZDE:


Začátek akce: 22.2.2020 20:02


Archiv

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

planujvylety.cz