CS Čeština DE Deutsch EN English

Aktuality

Václavské posvícení

Folklorní soubor Lužičan pořádá v pátek 28. září 2018 od 11:00 na dvoře Železářství u Semelků Václavské posvícení. Těšit se můžete na zabíjačkové pochoutky, posvícenecké koláče a chybět nebude ani cimbálová muzika.


23.9.2018


Upozornění z MěÚ


18.9.2018


Hodně smutná zpráva

Opustila nás paní Boženka Koubská, neuvěřitelně laskavá a milá dáma. Dlouholetá pracovnice našeho městského úřadu, nekonečně usměvavá a vstřícná osobnost, matrikářka jak má být. Aktivní turistka, členka folklorních souborů, neúnavná organizátorka kulturního života. Obětavá maminka, partnerka, skvělá kamarádka a parťačka, prostě pro všechny přátele Boženka. I když je nám hodně smutno, vzpomínáme s úctou a láskou.

Za všechny kolegy Jan Kolář, starosta


13.9.2018


Pozvánka na koncert

Stav hrobky rodiny Dittrichových je nám všem asi dobře známý – je tristní. Potěšující je, že se po vyjasnění vlastnictví této stavby podařilo dospět k záchraně tohoto výjimečného stavitelského díla, nota bene jedné z památek na někdejšího významného občana Krásné Lípy, podnikatele a mecenáše, pana Dittricha.
Krásnolipský komorní sbor se rozhodl přispět tím, co umí, tedy mimořádným koncertem, jehož celý výtěžek bude věnován na opravu Dittrichovy hrobky. Koncert se bude konat dne 8. září t.r. v 18.00 hod. v kulturním domě v Krásné Lípě.
Věříme, že občané Krásné Lípy svou návštěvou přispějí k ušlechtilému záměru města uvést hrobku zdejší kdysi významné rodiny do náležitého stavu.

Karel Jarolímek


5.9.2018


S novým školním rokem do Berušky

Milí rodiče, prarodiče a hlídací tety, prázdniny nám skončily a my se na vás opět těšíme v mateřském centru Beruška, kde si můžete se svými ratolestmi pohrát, něco si vyrobit, zatancovat na dětské písničky či říkanky nebo jen tak posedět a odpočinout si od všedních starostí a povinností. Od úterý 4. 9. 2018 se na vás těšíme každé úterý a čtvrtek od 9 hod. v podkroví školní družiny.

(MK)


5.9.2018


Koncert a prezentace nové knihy v Großschönau


4.9.2018


Noc pro netopýry

Pozvánka na Noc pro netopýry, která se koná v pátek 7. září v areálu Správy národního parku České Švýcarsko v Krásné Lípě.


4.9.2018


První školní den

Naše škola dnes zahájila nový školní rok a my jsme přišli popřát školákům. Navštívili jsme první třídy. I letos máme dvě - jednu s inovativními metodami výuky a jednu s klasickými metodami.


3.9.2018


20. zasedání Zastupitelstva města Krásná Lípa


31.8.2018


Nabídka práce v Kostce Krásná Lípa

Kostka Krásná Lípa přijme komunitního pracovníka, tedy člověka, kterého naplňuje podporovat přirozené zájmy a aktivity lidí i jejich osobní rozvoj, je dobrý v komunikaci i mediaci, baví ho organizovat různé akce a setkání. Více informací na telefonu 777 291 400, přihlásit se lze na www.jobs.cz

www.komunitnicentrum.com


31.8.2018


Další strana

Aktuální

Aktuální pohled

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí


Atuální počasí na webu meteorologické stanice v Krásné Lípě

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

26.9. 18:00
Paula

Celý program

Akce ve městě

Mobilní aplikace

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Turistický průvodce

EKOLAMP

Jsme na Facebooku

planujvylety.cz