CS Čeština DE Deutsch EN English

Nepřehlédněte

VideoTipy na výlety z Krásné Lípy

Virtuální prohlídka města Krásná Lípa

Virtuální prohlídka města Krásná Lípa

Aktuality

Výzva k odstranění překážky provozu na místních komunikacích a veřejném osvětlení

Vyzva-odstraneni-stromovi-2023.jpgŽádáme občany o odstranění stromoví zasahující z pozemku ve vašem vlastnictví do průjezdního profilu místních komunikací a do vedení veřejného osvětlení v majetku města Krásná Lípa.
Odstranění prosím proveďte nejpozději v termínu do 31. 10. 2023. Pokud tak nebude učiněno, provedou odstranění zaměstnanci Technických služeb města.
V případě, že není ve vašich silách odstranění provést nebo požadujete-li odstranění městem Krásná Lípa, zašlete nám vaše písemné vyjádření na e-mail: hlavova@krasnalipa.cz. V případě nejasností volejte na tel. č. 737 662 340, p. Hlavová.
Opatření je prováděno v rámci přípravy na zimní údržbu komunikací. Děkujeme za pochopení.

19.9.2023


Undeground Comedy Club v Krásné Lípě

Comedy-club-051023-plakat.jpgStand-up komici Nikola Džokič, Lukáš Kundera a Jaroslav Cerman ze skupiny Underground Comedy vystoupí ve čtvrtek 5. října 2023 od 18:00 v Kulturním domě Krásná Lípa. Cena vstupenky: v předprodeji 295 Kč, na místě 330 Kč. Předprodej vstupenek na webu ZDE: Akci pořádá BigTrip.CZ.


15.9.2023


DÚKmobil nabídne své služby v Krásné Lípě

DUKmobil.jpg

Získat aktuální informace z Dopravy Ústeckého kraje, nechat si pomoci s instalací aplikace DÚKapka či ověřit profil v aplikaci, bezhotovostně koupit časové jízdné, zlevněné jízdné (např. pro děti, studenty či seniory nad 65 let) nebo dobít či koupit dopravní kartu DÚK… můžete ve středu 27. září 2023 od 10:00 do 15:00 na Křinickém náměstí v Krásné Lípě v tzv. DÚKmobilu – mobilní informační kanceláři Dopravy Ústeckého kraje – speciálně upravené dodávce s informační a prodejní kanceláří a technickým zázemím přímo v interiéru vozu.


15.9.2023


Václavské posvícení

Vaclavske-posviceni-280923-plakat.jpgFolklorní soubor Lužičan pořádá ve čtvrtek 28. září 2023 václavské posvícení. Koná se na dvoře Železářství u Semelků a začíná v 11:00 hodin. Chybět nebudou zabíjačkové pochoutky, posvícenské koláče ani cimbálová muzika a k příjemné atmosféře jistě přispěje i vystoupení dětského folklorního souboru Křiničánek.


13.9.2023


Slavnostní premiéra filmu Skály voda život krajina Labských pískovců

Premiera-dokumentarniho-filmu-041023-plakat.jpgSpráva Národního parku České Švýcarsko zve na slavnostní premiéru nového dokumentárního filmu režiséra Jiřího Petra. Těšit se můžete na jedinečné záběry krajiny Labských pískovců a současně nahlédnete do pestrého života zvířat a rostlin i do tajemství nekonečného koloběhu přírody. Po shlédnutí filmu budete mít možnost diskutovat s autory filmu a ředitelem správy národního parku Petrem Křížem. Připraveno bude malé občerstvení z regionálních produktů. Vstup je zdarma.

Film se promítá ve středu 4 . října 2023 od 18:00 v Kulturním domě – kině Krásná Lípa

Další zajímavosti, proč stojí za to tento film vidět:
Víte, že… Jiří Petr má více než 20leté zkušenosti s tvorbou filmů s přírodovědnou tematikou a podílel se například jako hlavní kameraman na přípravě velice úspěšného filmu „Planeta Česko“?
Víte, že… tento film namluvil svým poetickým hlasem herec a dabér Viktor Preiss?

13.9.2023


Upozornění

upozorneni--290923.jpgV pátek 29. září 2023 budou v Krásné Lípě městský úřad, pokladna, sběrný dvůr a kancelář technických služeb uzavřeny. Děkujeme za pochopení.


8.9.2023


Archiv

Kamera

Krásná Lípa - aktuální pohled na Křinické náměstí

Aktuální počasí

Skoro jasno

Teplota: 13,7°C
Zdánlivá teplota: 13,5°C
Vítr: 2,5 km/h
Nárazy: 2,5 km/h
Směr větru: SSV
Srážky: 0,1 mm/d
Vlhkost: 88%
Tlak: 1019,5 hPa

Rizika a nebezpečí

Odkazy

Program kina

Akce ve městě

Mobilní aplikace Česká obec

Krásná Lípa - mobilní aplikace Česká obec

Mapa Krásné Lípy

Krásná Lípa - mapa

Mapa Děčínska

Odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Katalog sociálních služeb

Komunitní plánování na Šluknovsku - Katalog poskytovatelů sociálních služeb

Jsme na Facebooku

logo Facebooku

Mobilní aplikace Artur